KANCELARIA KNS MCB

PRAWO RODZINNE

KNS MCB Adwokaci i Radcowie Prawni zrzesza doświadczonych i sprawdzonych specjalistów z zakresu prawa rodzinnego, stanowiących zespół prawników szczególnie wyspecjalizowanych we wszelkich sprawach należących do wspomnianej dziedziny prawa, w tym w postępowaniach rozwodowych, dotyczących władzy rodzicielskiej i opieki nad małoletnimi dziećmi, alimentów oraz podziału majątku wspólnego.


Prowadząc liczne, często niezwykle złożone postępowania sądowe, zdołaliśmy wypracować skuteczne metody działania, dzięki którym z sukcesem przeprowadzamy naszych Klientów przez trudne i silnie nacechowane emocjami sprawy rodzinne. Dbając o najwyższe standardy etyczne i zawodowe, kierujemy się zasadami bezwarunkowej poufności i najwyższej rzetelności, doskonale zdając sobie sprawę z bardzo osobistego charakteru powierzonych nam do prowadzenia postępowań rodzinnych.


Nasze wysiłki koncentrujemy na zapewnieniu realizacji interesu naszych Klientów w możliwie najwyższym stopniu, dbając przy tym również o interes małoletnich dzieci, często zaangażowanych w sprawy rodzinne, toczące się między rodzicami. Dlatego też, tam gdzie istnieje taka możliwość, staramy się nakłaniać Strony spraw rodzinnych do ugodowego ich zakończenia, a w przypadku braku takiej możliwości, staramy się chronić małoletnich uczestników owych postępowań.


Prowadzimy obsługę Klientów również w językach obcych, w szczególności w języku angielskim i francuskim. Swoje sprawy rodzinne powierzyło nam dotychczas m. in. wiele osób ze świata biznesu, polityki i nauki, a także aktorzy i muzycy z Polski oraz z zagranicy.

EWA MILEWSKA-CELIŃSKA

adwokat / wspólnik

HUBERT SZPERL

adwokat / wspólnik

KATARZYNA BANASIK

radca prawny / wspólnik

KAMILA ZAGÓRSKA

adwokat / wspólnik

BOŻENA SUCHECKA

adwokat

RAFAŁ KUCHARSKI

adwokat

MARTYNA BADOWSKA

adwokat

ALICJA JANOWICZ-NADOLSKA

adwokat

MAJA DĄBROWSKA

adwokat

MAGDALENA BODZIOCH

adwokat

Formularz kontaktowy

KONTAKT

Temat
Temat
Prawo rodzinne
Prawo gospodarcze
Inne

NWS-MCB Prawo Rodzinne

ul. Emilii Plater 25/11, 00-688 Warszawa

tel: 22 890 22 12

biuro@nwsmcb.pl